Hannover Messe B2Fair İkili Görüşmeler Etkinliği (1-5 Nisan 2019)

Yetkili Kişi

ÖZGE SARIÇAY

2122522900 / 175

Hannover Messe B2Fair İkili Görüşmeler Etkinliği (1-5 Nisan 2019)

Avrupa İşletmeler Ağı, Hannover Sanayi Fuarı katılımcıları ve ziyaretçileri için farklı işbirliği hedeflerine yönelik b2b ikili görüşme etkinlikleri düzenliyor. Fuarda olacaksanız 15 Şubat 2019’a kadar kaydınızı yaptırın, ikili görüşmelere ücretsiz katılma fırsatını kaçırmayın.

Avrupa İşletmeler Ağı (AİA), Almanya’nın Hannover şehrinde 1-5 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenecek olan Avrupa’nın en büyük Sanayi Fuarı olan Hannover Messe kapsamında firmalar arası ikili görüşmeler organizasyonu düzenliyor.

B2Fair:

2005 yılından beri 3000’den fazla firma, 4000 iş adamı-kadını ve 20.000’den fazla ikili görüşmeye ev sahipliği yapan b2Fair ikili görüşme organizasyonu fuar süresince planlanmış iş görüşmeleri fırsatı sunuyor. B2Fair kapsamındaki ikili görüşmelere katılan firmaları incelemek ve etkinliğe kayıt olmak için lütfen tıklayınız.

Önemli Notlar:

  • İkili görüşme etkinliğine katılım 15 Şubat 2019 tarihine kadar ücretsizdir. Fuarda olmayı planlıyorsanız bu etkinliklerde yer almak size daha fazla iş fırsatı sunacaktır.
  • İkili görüşme programına da kayıt yaptırabilir ve ikili görüşme web sitesinde profilinizin yayınlanarak daha fazla firmaya ulaşma fırsatından yararlanabilirsiniz. Kayıt yaptırırken görüşme için müsait olduğunuz tarih ve saatleri seçebilirsiniz, bu şekilde hem fuar ziyaretinizi, hem farklı ikili görüşmeler için müsait olduğunuz zamanları planlayabilirsiniz.
  • İkili görüşmeler, talepleriniz doğrultusunda belirlenen program kapsamında, yalnızca görüşmeyi arzu ettiğiniz firmalarla sizleri aynı masada buluşturur.
  • 15 Şubat 2019 tarihinden sonra ikili görüşmelere kayıt için ücret ödenmesi gerekmektedir.
  • İkili görüşme katılımcıları için fuar giriş bileti sağlanacaktır. 15 Şubat sonrası kayıt olan katılımcıların ödeyecekleri ücrete fuar girişi dahildir.
  • B2Fair etkinliğine ücretsiz kayıt olup sonrasında kayıtlarını iptal ettiren katılımcılardan etkinliğin kalitesini korumak amacıyla 150€ ücet talep edilecektir.
  • Hannover Messe 2019 Fuarı web sitesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.Gelişmelerden haberdar olmak için lütfen e-posta bültenimize kayıt olun.