GÜNCEL ETKİNLİKLER

Bilişim Teknolojileri alanındaki KOBİ’lere yönelik ICT Spring 2019 Yurtdışı İş Gezisi ve Eşleştirme Etkinliği

Yetkili Kişi

İlhan GÜMÜŞ

0 (216) 528 21 00

Kaan KIRAL

0 (216) 528 21 00

Değerli KOBİ Temsilcileri,

KOSGEB, misyon ve vizyonu kapsamında, işletmelerimizin uluslararasılaşmalarını, yurtdışı pazarlara açılmalarını ve yurtdışı partnerler ile çeşitli işbirlikleri gerçekleştirmelerini hedeflemektedir. Bu hedefi doğrultusunda çeşitli destek mekanizmaları kurgulamakta ve KOBİ’lere bu destek programları aracılığı ile finansal destek sağlamaktadır. Ayrıca yurt içi ve yurt dışında çeşitli etkinliklere katılım ve katkı sağlamaktadır. Bu kapsamda Kurumumuzun Türkiye genelinde koordinatörlüğünü yapmakta olduğu COSME (KOBİ’lerin ve İşletmelerin Rekabet Edebilirliği) Programı kapsamında Lüksemburg’da, 21-22 Mayıs 2019 tarihlerinde düzenlenecek olan ICT Spring 2019 konferansı ve ikili iş görüşmeleri etkinliğinde Lüksemburg Ticaret Odası ile işbirliğine gidilmiştir.

Bahse konu etkinlik, bilişim teknolojileri alanında uluslararası bir teknoloji konferansı ile işletmeler arasında ikili iş görüşmelerinin organize edildiği eşleştirme toplantılarını içeren karma bir etkinliktir. Bu iki günlük etkinlik, Avrupa'nın merkezinde, Lüksemburg'da düzenleniyor ve katılımcılara dijital bilgilerini derinleştirmek, yapay zeka konusundaki gelişmeleri izlemek, hızla büyüyen FinTech Endüstrisinin değerini yakalamak ve uzay teknolojilerinin dünya üzerindeki etkisini keşfetmek için bir fırsat sunuyor.

Konferans ile ilgili daha detaylı bilgi için:

https://www.ictspring.com/

İkili iş görüşmelerine katılmak için:

www.een-matchmaking.com/Registration/ictspring2019/regParticipant/edit/0?partnerId=1989&tabs=1&landid=49

Katılım Koşulları:

1 Nisan'a kadar: 100 EUR / şirket, ilave katılımcı için 50 EUR

1 Nisan'dan sonra: 150 EUR / şirket, ilave katılımcı için 75 EUR.

Yabancı şirketler için ICT Spring’e giriş katılım ücretine dahildir.

Söz konusu etkinliğe katılmak isteyen girişimci ve KOBİ’lerimizin, daha detaylı bilgi için İlhan GÜMÜŞ (ilhan.gumus@kosgeb.gov.tr veya Kaan KIRAL (kaan.kiral@kosgeb.gov.tr) ile iletişim kurmalarını rica ederiz.
Gelişmelerden haberdar olmak için lütfen e-posta bültenimize kayıt olun.