Hannover Sanayi Fuarı Teknoloji ve Ticari İşbirliği Günleri B2B İkili Görüşme Etkinliği (01-04 Nisan 2019)

Yetkili Kişi

Eda ÇIĞ TÜRKTAŞ

0212 252 29 00 /311

Avrupa İşletmeler Ağı tarafından Hannover Sanayi Fuarı kapsamında düzenlenen Teknoloji İşbirliği Günleri B2B ikili görüşme etkinliğine 1 Mart 2019’a kadar ücretsiz katılım devam ediyor. Eğer fuarda olacaksanız ikili görüşmelerde yer alma fırsatını kaçırmayın.

Teknoloji ve Ticari İşbirliği Günleri B2B İkili Görüşmeler:

Hannovermesse kapsamında 2002 yılından itibaren düzenlenen teknoloji odaklı ikili görüşmeler, bu sene Endüstri 4.0 ve Akıllı Fabrika Çözümleri, Entegre Enerji, Akıllı Malzemeler&Kaplamalar, Kestirimci Bakım, Cobotlar, Enerji Verimliliği ve Dijital İkiz alanlarına odaklanarak teknoloji ve Ar-Ge işbirlikleri ve yeni iş ortakları bulmanızı sağlayacaktır.

Teknoloji ve Ticari İşbirliği Günleri, Salon 2’deki ikili görüşme alanında 1-4 Nisan 2019 tarihlerinde gerçekleşecektir. Teknoloji ve Ticari İşbirliği Günleri B2B ikili görüşme etkinliğine katılan firmaları incelemek ve kayıt olmak için lütfen tıklayınız.

Bilgiler:

• Teknoloji İşbirliği Günleri ikili görüşme etkinliğine katılım 1 Mart 2019 tarihine kadar ücretsizdir. Fuarda olmayı planlıyorsanız bu etkinlikte yer almak size daha fazla iş fırsatı sunacaktır.

• İkili görüşme programına kaydolduğunuzda, ikili görüşme web sitesinde profilinizin yayınlanarak daha fazla firmaya ulaşma fırsatını elde edersiniz.

• Kayıt yaptırırken görüşme için müsait olduğunuz tarih ve saatleri seçebilirsiniz, bu şekilde hem fuar ziyaretinizi, hem farklı ikili görüşmeler için müsait olduğunuz zamanları planlayabilirsiniz.

• İkili görüşmeler, talepleriniz doğrultusunda belirlenen program kapsamında, yalnızca görüşmeyi arzu ettiğiniz firmalarla sizleri aynı masada buluşturur.

• Hannover Messe 2019 Fuarı web sitesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.
Gelişmelerden haberdar olmak için lütfen e-posta bültenimize kayıt olun.