EMO Hannover 2019'da Uluslararası İşbirliği Etkinliği (16-21 Eylül 2019)

Yetkili Kişi

Cemile KÖSELER USTA

0212 252 29 00 / 312

Dünyanın dört bir yanından gelen karar alıcılar, metal işleme ve kaynak teknolojileri endüstrisindeki tüm oyuncular EMO Hannover’de buluşuyor.

Metal İşleme ve Kaynak Teknolojileri fuarı EMO Hannover’de düzenlenecek İşbirliği Etkinliği bir açık inovasyon platformu oluşturmak, ticari, teknolojik, araştırma işbirlikleri, fikir alışverişi, tecrübe paylaşımları ve teknoloji transferleri gerçekleştirmek amacı ile düzenleniyor.

Etkinlikte aşağıdaki teknolojiler ile ilgili çözümler ve ortaklıklar bulabilirsiniz:

Metal İşleme Makina ve Araçları, Yazılımlar ve Otomasyon Çözümleri, Endüstriyel Robotlar, Kaynak, Kesme ve Gaz Kesme Makinaları, El Aletleri, Atölye Ekipmanları, Hidrolik ve Pnomatik Elemanlar, Esnek İmalat Hücre ve Sistemleri, CIM, CAD / CAM, Enstrümantasyon, Test Cihazları ve Servisler

Etkinliğe ait web sitesi https://emo-b2b-2019.b2match.io/dur.

Web sitesi’nde Register now alanından etkinliğe kayıt olmak mümkündür.

  • Katılım ÜCRETSİZ.
  • Katılımcılara ücretsiz fuara giriş bileti sağlanacak.
  • Tek yapmanız gereken kayıt olurken Support Office olarak Istanbul Chamber of Industry seçmek ve Promotion Code alanına EEN_Turkey yazmak!!!!
  • İkili Görüşme Etkinliği’ne kayıt için son gün 15 Eylül 2019.
  • Görüşme Seçimleri 1 Ağustos -15 Eylül 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
  • İkili görüşme seçimleri sonrası görüşme takvimi katılımcılara iletilecek, takvimi etkinlik web sitesinden görüntülemek de mümkün olacak.Gelişmelerden haberdar olmak için lütfen e-posta bültenimize kayıt olun.