Meet in Italy for Lifesciences 2019 Yaşam Bilimleri Uluslararası İkili Görüşme Etkinliği (16-18 Ekim 2019)

Yetkili Kişi

Cemile Köseler Usta

0212 252 29 00 / 312

YAŞAM BİLİMLERİ ALANINDA SON GELİŞMELERİ TAKİP ETMEK, YENİ KONTAKLAR, İŞ ORTAKLIĞI, TEKNOLOJİK İŞBİRLİĞİ, AB PROJESİ ORTAKLIĞI MI ARIYORSUNUZ?

FİRMA, ARAŞTIRMA MERKEZİ, START-UP VE YATIRIMCILARI BULUŞTURACAK OLAN MEET IN ITALY FOR LİFE SCİENCES ETKİNLİĞİNE KATILIN…

KISA ZAMANDA ÇOK SAYIDA GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİRİN, TEMATİK ÇALIŞTAYLARA KATILIN…

ÜSTELİK KATILIM ÜCRETSİZ…

Meet In Italy For Life Sciences 2019 Etkinliği bir açık inovasyon platformu oluşturmak, ticari, teknolojik, araştırma işbirlikleri ve teknoloji transferleri gerçekleştirmek amacı ile düzenlenmektedir. Etkinlik çerçevesinde yaşam bilimleri alanında faaliyet gösteren ilaç firmaları, tıbbi cihaz firmaları, biyoteknoloji firmaları, start-uplar, araştırmacılar, ve yatırımcıların biraraya getirilmesi planlanmaktadır. Etkinlik Enterprise Europe Network tarafından da desteklenmektedir.

Yaşam Bilimleri; İlaç / Nutrasötikler, Tıbbi cihazlar, Biyoloji / Biyoteknoloji, Sağlık için BT Uygulamaları ile Tıp ve İnsan Sağlığı Teknolojileri alanlarını kapsamaktadır.

Etkinliğe ait web sitesi https://trieste2019.mit4ls.b2match.io/ dir.

Web sitesi’nde “Register now” alanından etkinliğe kayıt olmak mümkündür.

  • Katılım ÜCRETSİZDİR
  • İkili Görüşme Etkinliği’ne kayıt ve görüşme seçimi için son gün 7 Ekim 2019’dur.
  • Görüşme seçimi 23 Eylül 2019’da başlayacaktır.
  • İkili görüşme seçimleri sonrası görüşme takviminiz tarafınıza iletilecektir.Gelişmelerden haberdar olmak için lütfen e-posta bültenimize kayıt olun.